Ing. Martina Holá
hypoteční makléřka - Litoměřice
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

5. května 155/2a
412 01 Litoměřice

Mobil
+420 606 095 957

 

Chcete se mě na něco zeptat?

Reference

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci. Věřím, že z nového bydlení máte radost. Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti. Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamala.

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte. Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň. Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Poděkování za Vaši práci

Moji zkušenost s hypoteční makléřkou Martinou Holou mohu označit pěti termíny... spolehlivost, pohotovost, ochota, profesionalita a příjemné jednání. Kéž by bylo více takových... Děkuji. Václav Klár

 


 

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali Ing. Martině Holé za skvělou pomoc a spolupráci při zajišťováni hypotéky. Díky její ochotě, vstřícnosti a rychlosti vše proběhlo bez problémů. Pochválit musíme především perfektní komunikaci, ať už telefonicky, mailem nebo i přes Facebook. Pokud bude potřeba, rádi se na ní znovu obrátíme a také budeme určitě všude doporučovat dál.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů a spokojených klientů,

Růžičkovi

 


 

Hezky večer,

tímto mailem bych chtěla dát velmi kladné hodnocení Martině Holé, která nám jménem vaší firmy vyřizovala hypotéku a vše kolem ní. Naprostá spokojenost. Martina je milá, ochotná a příjemná ženská. Nemůžeme jí nic vytknout, jedním slovem úžasná spolupráce. Byli jsme za ni moc rádi a vím, že kdyby něco, vždy se na ni můžeme obrátit. Budu ji jen doporučovat, moc děkuji všem, Vaší firmě a hlavně Martině.

Velké dík. Jana

 


 

Tímto bychom rádi poděkovali Martině Holé za její fundovanou a profesionální pomoc s řešením hypotéčního úvěru. Naše situace nebyla úplně běžná a vyžadovala zvážení namodelování více variant. V čemž nám vždy vyšla ochotně vstříc. Obecně veškerá komunikace byla naprosto ukázková a na profesionální i když velice přátelské úrovni. Vše co jsme si dohodli a paní Holá slíbila, vždy dodržela. Také nám dokázala srazit původně nabízenou úrokovou sazbu, což rozhodně potěší. Jelikož otázka našeho bydlení není stále ještě úplně vyřešená, těšíme se na další spolupráci s paní Holou a vám ji můžeme jen vřele doporučit.

Děkujeme a zdravíme již z nového bytu :)

Jakub Prchal a Kateřina Mocková

 


  

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Vyřízení hypotéky proběhlo přesně podle našich představ, bez jakýchkoliv komplikací. Jsme rádi, že jsme se na Vás mohli ve všem obrátit a vy jste nám pomohla. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Andrea Pekárková a Miroslav Valášek

 


 

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní Ing. Martině Holé za vynikající spolupráci při řešení hypotéky. Požadovala jsem extrémní rychlost vyřízení a opravdu šlo vše rychle, tak jak paní Holá slíbila.

Děkuji ještě jednou za veškerou Vaši pomoc, ráda Vás doporučím dalším klientům.

Přeji mnoho úspěchů :)

Bc. Lucie Jeřábková

 


  

Ústí nad Labem, dne 2. května 2013

Ing. Martina Holá mi pomáhala s vyřízením hypotéky a její služby mohu vřele doporučit každému, kdo tímto spletitým a zdlouhavým procesem nechce procházet sám.

Kromě naprosto profesionální práce bych ráda zmínila vynikající komunikaci, skvělý přístup a pracovitost (paní Holá pracuje "i v noci").

Vyřízení hypotéky proběhlo přesně tak, jak bylo zpočátku naplánováno, bez jakýchkoli komplikací. Ještě jednou děkuji a určitě doporučuji.

Mgr. Aneta Stanková

 


 

Zdravíme Vás v Gepardu ;-)

rádi bychom poděkovali tímto způsobem Vaší makléřce Ing. Martině Holé, která nám velmi pomohla s hypotékou.

Nejen že nás rychle kontaktovala a byla velmi příjemná, ale vybrala nám i pro nás nejlepší hypotéční banku. Od počátku až do konce, kdy jsme dostali klíče od nemovitosti, byla naší oporou. Jak s panem odhadcem tak s hypotéční bankou. Věřili jsme jí a to se nám vyplatilo.

Je opravdovým odborníkem ve svém oboru a můžeme jí s klidným svědomím určitě všem doporučit.

Urbanovi Vám děkují a přejí hodně zdraví celé Vaší rodině Vážená paní Martino Holá.

 


 

Dobrý den,

po několika nešťastných pokusech u jiných makléřů mohu Vaše služby doporučit všem, kdo chtějí profesionální a seriózní přístup.

- Velmi rychlá a srozumitelná komunikace

- Pravdivé informace

- Kdykoliv připravena poradit

- Když se něco řekne, vždy splněno

Díky za spolupráci a přeji klidné prožití Vánočních svátků a hodně spokojených klientů jako jsem byl já :-)

Mějte se

Tischler

 


 

Dobry den,

s pritelem bychom Vam chteli moc podekovat za pomoc s uverem na bydleni.

Az na par schuzek, vetsina komunikace mezi nami probihala emailem, telefonicky a dokonce i postou, coz nam vyhovovalo predevsim proto, ze nam to usetrilo mnoho casu. Jsme mlady par a nevyzname se ve velkem mnozstvi nabidek, ktere banky maji.

Proto jsme radi, ze jste nam po celou dobu pomahala a mela k nam individualni a profesionalni pristup. Cenime si Vasi nabidky spolupracovat s Vami i nadale a urcite ji vyuzijeme.

Oba prejeme krasne Vanocni svatky a mnoho spokojenych klientu.

S pozdravem,

Monika Znamenackova a Petr Koral.

 


 

Dobrý den, paní inženýrko!

Chtěl bych Vám na konci naší cesty k mému hypotečnímu úvěru  velmi poděkovat. Musím říct, že s takovou ochotou, nasazením, ale zejména kompetencí ve Vašem oboru jsem se dlouho nesetkal v privátním sektoru natož ve státním.

Ušetřila jste mi spoustu drahocenného času, který je pro mě vzácnou devizou a vše vyřešila k mé spokojenosti.

Určitě se v případě finančních služeb na Vás zase rád obrátím a rozhodně budu o Vaší práci  šířit jen špičkové reference v okruhu mých přátel a kolegů.

Přeji vám v práci i v soukromí mnoho úspěchů !

S  pozdravem MUDr. Milan Hlinka, spokojený klient

 


 

Milá paní Holá,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování hypotéky. Ráda Vás všude doporučím a všude Vás budu jen a jen chválit... :) Přeji Vám spoustu spokojených klientů :)

Moc Vám děkuji Millerová

 


 

Dobrý den,

děkuji za Vaší skvělou práci, kterou jste pro nás udělala. Velice si ceníme, že i v tak pracovně vytíženém životě jaký vedete, jste nám věnovala maximální péči - jste skvělý člověk. Naše hypotéka je v dobrých rukou.

Děkujeme Vám za vše. Hodně štěstí v další práci s novými klienty.

Říčkovi

 


 

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za skvěle odvedenou práci při zprostředkování koupě a financování bytu. Velice si cením Vašeho profesionálního přístupu, příjemného jednání a v neposlední řadě ochotu pracovat i o víkendech :-) Díky Vám na mě nezbyly téměř žádné povinnosti, které by mě od koupi bytu jakkoliv zrazovaly, naopak nyní se společně s rodinou z nového bydlení můžeme jen těšit.

Děkuji

S pozdravem

Lucie Hubová

 


 

Dobrý den,

chci velmi poděkovat za pomoc s financováním nového bydlení. Moc děkuji za ochotu a trpělivost při zodpovídání všetečných otázek. Vše probíhalo naprosto na jedničku. Jsem ráda, že jsem se na Vás mohla obrátit a vy jste mi pomohla ve spleti nabídek bank. V budoucnu v případě potřeby určitě využiji znovu Vašich služeb.

Renata Chvapilová

 


 

Dobrý den,

moc vám děkujeme za Vaši práci :)

Vše probíhalo hladce a bez problémů.

Při našem časové náročném povolání jsme velmi ocenili, že jste byla k dispozici večer či o víkendu.

Všude vás budeme doporučovat.

S pozdravem

Paneš a Pajerová

 


 

Vážená paní Holá,

moc Vás zdravíme z našeho „nového" domu - bydlení, které jsme získali během krátké doby a to hlavně díky Vám.

Nevybrali jsme si zrovna nejjednodušší  hypoteční případ koupě domu, Vy jste ale přesto náš problém vyřešila k našemu prospěchu ( přestože od nás ostatní banky dávaly takříkajíc ruce pryč ) a jen díky Vám můžeme v klidu přivézt naše dítě do nového.

Vše probíhalo zejména mailem nebo telefonem, což nám, jako pracujícím, velmi vyhovovalo, v bance jsme byli prakticky už jen podepsat hypoteční smlouvu.

Je vidět, že jste profesionálka na svém místě, o své práci přemýšlíte a tím pádem můžete klientům nabídnout to nejlepší řešení.

Ještě jednou moc děkujeme za Váš čas, který jste nám věnovala a přejeme Vám dostatek práce a spokojených klientů.

Pozdravy též Vaší rodině a dětem.

S poděkováním

Karel Hrubeš & Pavlína Gáborová

 


 

Dobrý den paní Holá,

chceme Vám moc a moc poděkovat za super rychlé služby,ochotu a vstřícnost. Dnes jsme poslali peníze, dostali klíče od nového bytu a stihli i přepis na družstvu. Takže teď jen vymalovat, koupit kuchyňskou linku a do konce měsíce snad budeme přestěhovaný :-) Můžeme Vás vřele každému doporučit.Po našich předešlých zkušenostech, jste v našich očích napravila reputaci finančním poradcům :-) Mějte se krásně a přejeme i nadále tolik zdařilých obchodů.

Geletová Gábina a Michal Meszároš

 


 

Dobrý den paní Holá,

nejprve děkuji , že jste se ozvala ihned po návratu z dovolené, doufám že byla dovolená v pravém smyslu a nebyla pracovní.

Ano proběhlo první čerpání a to odeslání peněz na účet majitele domu, a na účet realitní kanceláře, nyní čekám na to, až přijdou majiteli domu peníze na jeho účet a následně mi předá dům.

Chtěl bych Vám moc poděkovat, jelikož jsem po celo dobu spolupráce s Vámi maximálně spokojen, nadstandardním aktivním přístupem, časovou flexibilitou, ochotou a profesionalitou. Jsem velmi potěšen že tato spolupráce vyšla právě s Vámi a Vaší společností, přesto že jsem ji mnoho neznal, tak dnes vím že jsem udělal dobře. Proto kdykoliv mohu doporučit ostatním lidem Vaše služby.

Co se týká spolupráce s Vámi, tak budu rád pokud se na Vás mohu v budoucnu obrátit, určitě při správném odevzdání podkladů k daním a sledováním možnosti přefinancování úvěru po vypršení 5 let, nebo dříve s pomocí jakéhokoliv jiného financování.

Děkuji mnohokrát

Hezký den

Bumbálek Jiří

 

 

Napište mi také svoji zkušenost

Kontaktujte mě