Ing. Martina Holá
hypoteční makléřka - Litoměřice
vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s.

5. května 155/2a
412 01 Litoměřice

Mobil
+420 606 095 957

 

Chcete se mě na něco zeptat?

Hypotéky jsou nejlevnější v historii. S Gepard Finance můžete bydlet ve vlastním za 1,69 %

Pokud s pořízením vlastní nemovitosti na hypotéku váháte, vězte, že není na co čekat. Úrokové sazby dosáhly historického minima a dá se říci, že snad již nemají kam klesat. Gepard Finance vám může zajistit hypotéku se sazbou od 1,69 %.

Hypotéky Litoměřice

Hypotéky v posledních měsících předvedly hned několikrát po sobě pád sazeb na historické dno. Průměrná úroková sazba nakonec klesla až k rekordním 2,45 %. Banky tradičně přichází v letních měsících s mnohými akčními nabídkami, což sráží úrokové sazby dolů. Klienti Gepard Finance mohou dosáhnout na sazby začínající již na 1,69 %, jak vyplývá z online porovnání hypoték.

Protože disponujeme silnou pozicí na trhu, dokážeme našim klientům zprostředkovat hypotéku velmi levně. Aktuálně se sazbami od 1,69 %, což je naprosto vynikající sazba a troufnu si říci, že lepší už to dlouho nebude.

Hypoteční kalkulačka Gepard Finance nabízí přehledné srovnání úrokových sazeb

Každý z uživatelů kalkulačky si může během několika kliknutí ověřit, na jakou sazbu dosáhne s ohledem na zadané parametry. Nejde ale jen o to, zda má hypotéka nejnižší úrokovou sazbu. Hypoteční kalkulačka Gepard Finance poskytuje základní porovnání nabídek. Je pak ale na konkrétním makléři, který produkt klientovi doporučí v závislosti na jeho individuálních potřebách. Neváhejte se na mě obrátit, ráda Vám pomohu.

Najděte si nejlepší sazbu hypotéky zde!